Монтана тресна Локо (Пловдив) с 2:1

Монтана тресна Локо (Пловдив) с 2:1 Empty Монтана тресна Локо (Пловдив) с 2:1

Писане  TILIOS Съб Юли 09, 2011 9:33 am

Отборът на Монтана записа втора победа на първия си летен лагер в Банско. След като миналия петък възпитаниците на треньора Стефан Грозданов надвиха с 2:0 втородивизионния Септември (Симитли), днес те се наложиха с 2:1 и над Локомотив (Пд).

Първото полувреме завърши без гол. След почивката и в двата отбора влязоха много нови играчи, а монтанци откриха резултата в 75-та мин. Тогава конгоанският нападател с френски паспорт Яники Салем изведе в чисто позиция Владимир Мичев и той изпрати топката в мрежата.

Само три минути по-късно вратарят Аршинков спъна Драги Коцев в наказателното поле и капитанът на Локомотив Здравко Лазаров-Електирчака вкара отсъдената дузпа.

След още три минути и Монтана получи правото да изпълни дузпа. Вратарят Ставрев събори Борис Кондев и получи червен картон. Ръкавиците надяна Лазаров, който явно стресна Йордан Тодоров-Паро и той изпрати топката в гредата.

Тодоров обаче изкупи грешката си две минути преди края на мача, след като пусна хитър пас към дошлия на проби от Вихрен (Сандански) Мартин Станкев, който не сгреши за 2:1 за Монтана.

Локомотив (Пд) - Монтана 1:2

Локомотив: Грабче, Марчев, Рибарски, Бисеро, Йошев, Ерош, Щерев, Тодоров, Коце, Садъков, Лазаров-кап. (Ставрев, Андреев, В. Георгиев). Ст. треньор: Драган Канатларовски

Монтана: Хр. Иванов, Мечечиев, Трифонов, Г. Иванов, Бачев, Гаджев-кап., Чипев, Аврамов, Св. Кондев, Андерсон, Луис Едуардо (Аршинков, Б. Конде, Копаранов, Личков, Сандански, Илиев, Яники Салем, Мичев, Тодоров). Ст. треньор Стефан Грозданов.

Голмайстори: 0:1 Владимир Мичев (75), 1:1 Здракво Лазаров (78-дузпа), 1:2 Мартин Станкев (88).

Главен съдия: Стефан Апостолов.

Жълт картон: Ставрев (Локомотив)

Източник: novsport.com