Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Славия се наложи над Монтана в приятелски мач

Go down

Славия се наложи над Монтана в приятелски мач Empty Славия се наложи над Монтана в приятелски мач

Писане  TILIOS Нед Юли 24, 2011 8:25 pm

Отборът на Славия победи Монтана с минималното 1:0 в приятелски мач, който се игра в Банско. В голмайстор за “белите” се превърна Николай Божов, който реализира през второто полувреме на двубоя. Срещата бе белязана само с един гол, но за сметка на това здравите единоборство преобладаваха.

Мартин Кушев пусна като титуляри Кунчев, Филипов, Желев, Молдованов, Дреновички, Г.Иванов, Юруков, Димитров, Пеев, Божов и Жуниор.

За състава от Монтана в началото на мача се появиха: Хр.Иванов, Мечечиев, Коемджиев, Трифонов, Личков, Сандански, Гаджев, Илиев, Кондев, Едуард и Мичев.

Славия бе по-активният през целия мач, което пролича още в самото начало на двубоя. В 3-та минута вратарят Христо Иванов не бе особено убедителен, но насочената от Жуниор топка бе отбита от голлинията от Трифонов.

В 27-та минута Галин Иванов и играч на Монтана си размениха "любезности" и след нажежаването на страстите, се наложи дори Венци Стефанов да влиза на терена и да усмирява играчите на терена! Въпреки създалата се ситуация, съдията не показа нито един картон.

Малко преди да изтече редовното време за първото полувреме Монтана показа, че може да създава положения. След ъглов удар, изпълнен отдясно от Сандански, Димитър Коемджиев от 4 метра изпрати топката над напречната греда.

На почивката двамата треньори направиха по няколко смени, а резултатът се промени едва в 60-та минута. След самостоятелна акция на Жуниор, който излезе очи в очи с вратаря Аршинков, стреля, но в гредата. В голмайстор се превърна Николай Божов, който при добавката се разписа за 1:0.

До края на срещата двата тима продължиха да се стараят да стигнат до гол, но така и не създадоха опасни положения пред двете врати.

Източник: montana.gong.bg